Kaikkea se hullun mieli teettää
Tässä sitä istutaan kahden läppärin kanssa olohuoneen sohvalla kello kolme aamuyöllä ja katsellaan painekisoja jenkeistä...
Ja asiaan! Hyvä Suomi! Team Loud täräytti kaikkien luokkien joukossa päivän pohjat ja vieläpä reilulla erolla, 178.0 dB!
Kaaviot alkavat varmaan tänään ja jatkuvat sitten huomenna. Huomenna on myös finaalit ja niiden jälkeen Deathmatch.
Tässä tulokset lajitteluista:
Street A
--------
1. 154.3 Terry Brocks
2. 153.4 Team Sound Factory
3. 153.2 Ryan Ferguson
4. 153.1 Wca Ana
5. 151.9 Advanced Mobile Toys
6. 151.6 Shane Murphy
7. 151.4 James Herren
8. 151.4 Team Fx
9. 151.1 Jay Odom
10. 150.9 Team Livin Loud
11. 150.6 Les Kostuch
12. 150.5 Papirrol Monterrey
13. 150.0 Team Shedluv
14. 149.7 Team Urban Artfx - Percy
15. 149.2 Team Shocker - Bill
16. 148.7 Chip Hallman
17. 147.7 Hreha Reflections
18. 147.4 Mike Fallon
19. 146.3 Team Urban Artfx
Street B
--------
1. 153.5 Team Spl Bank
2. 153.1 Vernon Sargent
3. 153.0 Jason Hardie
4. 152.7 Team Shocker - Jason
5. 152.3 Rich Dinsmore
6. 152.2 Brian Thurman
7. 152.1 Rodney Busch
8. 152.0 Mike Makus
9. 152.0 Team Urban Artfx - Jason
10. 150.6 Justin Conner
11. 150.4 Jeremy Keith
12. 150.3 John Saderlund
13. 150.0 Team Crystal Audio
14. 146.2 Team Spt - Carlton
Street C
--------
1. 157.2 Brad Firgard
2. 156.9 Kevin Koller
3. 155.9 Justin Whitty
4. 155.9 Team Baldman Creations 2
5. 155.1 David Alfaro
6. 155.0 Team Trendsetters - Tj
7. 152.8 Team Shocker - X
8. 152.0 Toby Newton
9. 151.3 Geoff Eberly
10. 148.1 David Yearick
11. 141.3 Team Shocker - Clarissa
12. 139.6 Ho Alternators - Rick
13. 094.3 Travis Atherton
Street Max 1-2
--------------
1. 161.5 Cactus Sound
2. 158.7 Team Livewire
3. 158.2 Willb Smoove
4. 155.6 Jordan Neuhauser
5. 154.5 Mike Rohrbach
6. 152.8 Team Urban Artfx - Jay
7. 149.2 Kent Hill
8. 145.0 Team Shocker - Kevin
Street Max 3-4
--------------
1. 161.3 Broken Silence - Biggie
2. 160.0 High Output Audio
3. 160.0 Team Nutz
4. 159.3 Jesse Seigars
5. 159.1 Team Northern Spl
6. 158.2 Miranda Jackson
7. 156.5 Mike Young
8. 153.7 Greg Zoller
9. 152.3 James Smith
Super Street 1-2 Nw
-------------------
1. 161.3 Team Creative - Meyer
2. 161.1 Team Competitive Audio
3. 161.1 William Collier
4. 159.9 Team Shocker - Nate
5. 159.3 Rusty Flowers
6. 157.9 Lee Brunton
7. 154.8 Team Livewire - Gene
8. 154.3 Will Perez
9. 153.8 John Mulchany
10. 151.0 Team Us Audio
11. 147.2 Tim Roy
12. 145.1 Alan Laake
Super Street 1-2
----------------
1. 163.3 Team Walrus
2. 163.1 Border Motorsports 2
3. 163.1 Team Trendsetters
4. 162.7 Team Riprock 2
5. 162.5 Team 420 - Rooney
6. 159.8 Team Xs Spl - Jeffrey
7. 158.9 Ken Marsillett
8. 152.3 Team Emax
9. 129.1 Tim Dunham
Super Street 3-4
----------------
1. 166.4 Gorman Cassidy
2. 166.4 Sound Pressure Technologies
3. 163.7 Pro Truck Accessories
4. 162.7 Dr. Mathew Miller
5. 162.5 Team Nwa
6. 160.5 Team Xs Spl - Deron
7. 157.6 Team Shocker - Rodney
Super Street 5+
---------------
1. 167.6 Bob Perillo
2. 166.1 Scottie Johnson
3. 160.1 Team Walrus - Howard
4. 152.9 Nathan Potter
5. 150.9 Ryan Ledford
6. 149.9 Mike Mcclelland
Extreme 1
---------
1. 167.7 Mark Holbrook
2. 166.7 Team Xs Spl - Santos
3. 166.5 Eric Parsley
4. 164.8 Scott Van Riper
Extreme 2
---------
1. 173.9 Team Xs Spl - Roger
2. 172.9 Edge Audio - Kyle
3. 172.7 Team Riprock
4. 168.5 Alan Dante
5. 166.0 Down Town Sounds
6. 164.9 Robert Benson
Extreme 3-4
-----------
1. 175.0 Extreme Audio
2. 170.4 Erik Hoss
3. 167.9 Danny Hays
4. 167.8 Lee Lane
5. 166.9 Team Superior Sound
Extreme 5+
----------
1. 178.0 Team Loud
2. 175.8 Edge Audio
3. 173.9 Tim Heath
4. 171.9 Chris Norris
5. 171.3 Team Fusion Car Audio
6. 154.7 Mathew Williams
7. 147.7 Edward Lester
Päätän raporttini täältä tähän!